MISCELLANEOUS / Miscellaneous / Grafiskt tryck 17099179

nr 1709 9179

Grafiskt tryck

Anders Lövgren, 2/100, ”Ace of spades”. Grafiskt tryck på duk, 80x118, unframed,

Anders Lövgren. Signerad, numrerad 2/100, ”Ace of spades”. Grafiskt tryck på duk, 80x118, oramad.

Yes

1500

SEK 1000

Monday June 16 2025
at 19:26:08

15/6 14:28:30 1      Vinnande bud